Thermoplex

Thermoplex to rodzinna firma pełna ludzi ambitnych i oddanych sprawie, wspólnie dążących do celu. W ciągu kilkunastu lat zbudowaliśmy zaufanie klientów w oparciu o najwyższej jakości podzespoły i wysoko wykwalifikowaną załogę.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym Carrier Transicold Polska

Kiedy w 2001 roku firma Thermoplex rozpoczęła swoją działalność, rynek chłodniczy dopiero się rozwijał. Początkowo zajmowaliśmy się serwisem klimatyzacji, jednak szybko wyspecjalizowaliśmy się w transporcie chłodniczym. Nasz zespół zdobywał doświadczenie montując oraz serwisując agregaty chłodnicze w samochodach ciężarowych. Krok po kroku poszerzaliśmy naszą ofertę oraz budowaliśmy bazę wiedzy tak, by móc świadczyć naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Zdobyte zaufanie oraz nieustanny rozwój zaowocowały nową siedzibą naszej firmy oraz nawiązaniem współpracy z Carrier Transicold Polska.

Po 17-stu latach pracy dla szerokiego grona Klientów mamy poczucie, że osiągnęliśmy w swojej branży bardzo wiele, jednak nadal chcemy się rozwijać i dostarczać Państwu wysokiej jakości rozwiązania w dziedzinie transportu chłodniczego. W związku z tym na rok 2019 planujemy otwarcie nowoczesnego centrum serwisowego firmy Thermoplex, do którego już dziś serdecznie zapraszamy.

Historia firmy Thermoplex

2001
Powstanie firmy

Od 2001 roku dbamy o odpowiednią temperaturę w Twoich samochodach, prowadząc serwis klimatyzacji. W przeciągu dwóch najbliższych lat nasza firma zatrudnia dodatkowe dwie osoby oraz rozszerza swoją działalność o serwis stacjonarnych urządzeń chłodniczych.

2004
Serwis agregatów chłodniczych

Przez bramę firmy przejeżdża pierwszy samochód ciężarowy z agregatem chłodniczym marki Carrier. Od tamtego czasu serwis urządzeń chłodniczych staje się głównym celem firmy. Na przestrzeni kolejnych lat Thermoplex przekształca się w serwis dedykowany do obsługi transportu chłodniczego.

2010
Zmiana lokalizacji serwisu

Zmiana lokalizacji serwisu daje nam możliwość przyjmowania większej liczby zleceń oraz możliwość dokonywanie coraz to bardziej skomplikowanych napraw. Dodatkowo zwiększamy moce przerobowe zatrudniając dodatkowych mechaników. W tym samym roku firma zaczyna również zajmować się handlowaniem używanych agregatów chłodniczych wszystkich marek.

2013
Autoryzacja Carrier Transicold

Nawiązujemy współpracę z Carrier Transicold Polska i tym samym zyskujemy autoryzację partnera serwisowego Carrier Transicold na Polskę.

2014
Powstaje dział handlowy

Powstaje dział handlowy, którego celem jest sprzedaż i montaż fabrycznie nowych urządzeń chłodniczych marki Carrier.

2016
Dalszy rozwój i współpraca z CTP

Nieszablonowe podejście do Klienta sprawia, że w 2016 jesteśmy w czołówce dealerów sprzedających agregaty na terenie Polski. W tym samym roku rozpoczynamy współpracę z CTP w zakresie montaży agregatów na zlecenie dla największych odbiorców.

2017
Montaż zabudowy izotermicznej na podwoziach

Nawiązujemy współpracę z największą firmą adaptacyjną w Polsce jako podwykonawca, tym samym zaczynamy montować zabudowy izotermiczne na podwoziach. Powstaje również plan budowy nowego serwisu dostosowanego do potrzeb prowadzonej przez nas działalności.

2019
Planowana zmiana punktu serwisowego

Jesteśmy w trakcie budowy nowoczesnego punktu serwisowego firmy Thermoplex.

Zaufaj naszym specjalistom i skorzystaj z naszych usług

LAT DOŚWIADCZENIA

NAPRAW ROCZNIE

ZAMONTOWANYCH AGREGATÓW CHŁODNICZYCH CARRIER